Modernizace PC

efektivní a kvalitní modernizace všech značek a typů počítačů.

Nejste spokojeni s výkonem Vašeho počítače? Není nic jednoduššího, než se na nás obrátit a my se o vše postaráme. Navrhneme Vám nejvhodnější variantu upgradu.

Chcete používat nejmodernější software na vašem starším počítači nebo notebooku. Někdy stačí vhodný upgrade komponent a výkon Vašeho počítače bude zase dostatečný.

Modernizace notebooků:

Výměna nebo rozšíření paměťových modulů Vám umožní zrychlit a zefektivnit čas strávený u notebooku.
Výměnou pevného disku si zvětšíte prostor pro ukládání Vašich dat.

Modernizace stolních počítačů:

U stolních počítačů je upgrade možný u všech komponent. Je třeba vždy dbát na to, aby byla výměna efektivní.
S upgradem Vašeho počítače máte možnost zefektivnit svou práci a tím tak ušetřit Váš čas.

Modernizaci PC lze objednat telefonicky nebo vyplněním on-line formuláře.

Vylepšení počítače nebo notebooku

Pokud váš starý notebook nebo počítač již nevyhovuje Vašim představám o výkonu a rychlosti, nabízím řešení. Není nutné kupovat nový počítač, ale je možné zakoupit pouze komponenty, které mají na výkon počítače největší vliv. To samé platí také v situaci, kdy již nedostačuje kapacita interního pevného disku. V takovém případě je možností více, rozepíši je níže. Obecně malá kapacita disku může také spadat do služby zálohování dat zde na webu.

V rámci této služby nabízím:

  • analýzu HW u současného počítače nebo notebooku
  • návrh řešení dle individuálních potřeb zákazníka a výběr nejvhodnější komponenty
  • realizace řešení – výměna příslušné komponenty za novou

Upgrade počítače nebo notebooku jsem schopný provést přímo u zákazníka (po předchozí tel. domluvě), případně si počítač odvezu a následně přivezu (svoz zdarma z těchto míst, doprava je zpoplatněna pro tyto oblasti) již funkční a otestovaný s novými komponentami.

Ve většině případů řeším výměnu operační paměti (RAM paměti). Upgrade této součástky jsem schopný provést u osobního počítače i notebooku. Druhá nejčastější výměna se týká pevného disku. Pokud disk není funkční, mohu z disku zachránit data a následně jej vyměnit za nový. Pokud disk funguje, ale potřebujete pro práci více volného místa na disku, jsou možná dvě řešení:

  • nákup disku s větší kapacitou a následná záloha původních dat na nový disk (u stolních PC mohou být oba disky zapojeny současně)
  • nákup externího pevného disku – disk je uložen mimo PC a připojuje se přes rozhraní USB